VIII Jeleniogórskie Dni Sprawiedliwego Handlu - prezentacja wystawy "Street Art - Rio de Janeiro i Łódź"

VIII Jeleniogórskie Dni Sprawiedliwego Handlu -prezentacja wystawy "Street Art - Rio de Janeiro i Łódź"! w Muzeum Karkonoskim z okazji wydarzenia" NOC MUZEÓW". MUZEUM KARKONOSKIE w Jeleniej Górze  z okazji  " Nocy Muzeów"  w  sobotę 16.05.2020 w godzinach 18:00 - 24:00  z zachowaniem zasad bezpieczeństwa   - przygotowało    do bezpłatnego, nocnego zwiedzania wystawę - Street Artu "Sztuka ulicy: Rio de Janeiro i Łódź".

Wystawa  została  wydana w ramach projektu edukacji globalnej: Build Solid Ground i udostępniona przez Fundację "Kultury Świata". Inicjatorem wystawy jest  Grupa Koordynująca Kampanię "Miasto Przyjazne dla Sprawiedliwego Handlu w Jeleniej Górze. Wystawa wpisuje się w obchody VIII Jeleniogórskich Dni Sprawiedliwego Handlu.

Zachowując środki bezpieczeństwa (treść dostępna  jest  na  stronie internetowej MUZEUM ) - odstępów, posiadania założonych maseczek oraz dezynfekcji rąk i używaniu rękawiczek cieszyliśmy się kulturą nocą, w pełni bezpieczni! Do tej pory mnóstwo czasu spędzaliśmy w labiryncie błahych spraw,codziennie brnąc przez wypełnione co do minuty rozkłady naszego życia.

Pandemia nas urealnia, sprowadzana ZIEMIĘ .Przypomina o tym ,że nasze ciała to biologiczne organizmy zintegrowane z ekosystemem PLANETY , i że mimo całego postępu cywilizacji w dalszym ciągu jesteśmy tylko częścią natury -choć wyjątkowo kłopotliwą.  

"Jeszcze będzie pięknie,mimo wszystko!Tylko załóż wygodne buty ,bo masz do przejścia całe życie"

Jan Paweł II 

 

linki do wydarzenia:

https://www.jelonka.com/zapraszaja-na-noc-w-muzeum-87235

https://www.jelonka.com/to-byla-swietna-decyzja-87330

 

Zapraszamy do relacji zdjęciowej ....

 

 

Kalendarz FB