Z życia NGO

Grupa:

Zaproszenie dla NGO i OPP na spotkanie tematyczne

Rada Działalności Pożytku Publicznego Miasta Jelenia Góra przy udziale Miasta Jelenia Góra mają zaszczyt zaprosić organizacje pozarządowe i inne podmioty działalności pożytku publicznego

35 rocznica utworzenia Związku Byłych Żołnierzy Zawodowych - Związek Żołnierzy Wojska Polskiego

W roku 2016 mija 35 rocznica utworzenia Związku Byłych Żołnierzy Zawodowych którą udało się powołać w 1981 roku, po 36 latach funkcjonowania LWP. Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych był spadkobiercą tradycji i dziedzictwa Związku Oficerów Rezerwy II Rzeczypospolitej, jego następców: Związku Oficerów Służby Stałej II Rzeczypospolitej i Związku Kadetów II Rzeczypospolitej a następnie Klubów Oficerów Rezerwy

Mikołajki z TPD 2015

W dniu 05.12.2015 roku w Kinie LOT po raz kolejny w ramach realizowanego Projektu „Mamo, tato zabierz mnie do kina” odbyła się impreza z okazji Mikołajek.

Dzień Pirata 2015

20 czerwca 2015 roku Jeleniogórski Okręgowy Związek Żeglarski zorganizował na terenie przystani Klub Żeglarski „IZERY” nad jeziorem Leśniańskim, Imprezę Żeglarską dla dzieci i młodzieży „Dzień Pirata”.

Nasza „POMOCNA DŁOŃ” ma już 10 lat.

W dniu 12.06.2015r. w sali ARKA (Al. Jana Pawła II, przy Parafii p.w. św. Jana Apostoła i Ewangelisty) w Jeleniej Górze odbyło się spotkanie z okazji 10 - lecia Stowarzyszenia Osób Przewlekle Chorych „POMOCNA DŁOŃ”.

Nagroda „REJS ROKU 2014 JOZŻ”

Jeleniogórski Okręgowy Związek Żeglarski po raz pierwszy zainicjował przyznanie nagrody „REJS ROKU 2014 JOZŻ”

Jeleniogórski Okręgowy Związek Żeglarski zainaugurował „Sezon Nawigacyjny 2015”

Jeleniogórski Okręgowy Związek Żeglarski zainaugurował „Sezon Nawigacyjny 2015” pod patronatem TAURON Ekoenergia spółka z o.o. dla żeglarzy zrzeszonych w JOZŻ, na terenie przystani Klubu Żeglarskiego K.S.”TURÓW”, nad Zalewem Witka 09.05.2015 roku.

Zaproszenie na warsztaty poświęcony organizacji tegorocznych Jeleniogórskich Targów Organizacji Pozarządowych

Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe działające na terenie Jeleniej Góry na warsztat poświęcony organizacji tegorocznych Jeleniogórskich Targów Organizacji Pozarządowych.

Zwalczanie narkomanii - otwarty konkurs ofert

Prezydent Miasta Jeleniej Góry ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w drugim półroczu 2014 roku zadań publicznych z zakresu ochrony zdrowia – zwalczanie narkomanii w dniu 23.05.2014 r.

Punkt poradnictwa i doradztwa - TPD

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci - Zarząd Oddziału Okręgowego w Jeleniej Górze informuje, że uruchamia punkt poradnictwa i doradztwa

Festyn Rodzinny

W sobotę 19 lipca br. w „Stajni Orion” w Starej Kamienicy odbył się Festyn Rodzinny, który rozpoczął cykl zajęć projektu pt. „HIPPONY – hipoterapia bez barier”.

Informacja Jeleniogórskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego o „Imprezie Żeglarskiej - Dzień Pirata”

Jeleniogórski Okręgowy Związek Żeglarski oraz KŻ „IZERY”, zorganizowali w dniu 21.06.2014 roku

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci wśród najlepszych organizacji pozarządowych na Dolnym Śląsku.

W uroczystej Gali wziął udział Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego pan Radosław Mołoń, który dokonał podsumowania konkursu i wręczył laureatowi oraz wyróżnionym okolicznościowe pamiątki

Jeleniogórski Okręgowy Związek Żeglarski zainaugurował „Sezon Nawigacyjny 2014”

Związek głuchych w teatrze

 

Kalendarz FB